FAVESlike productKérastaseGenesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Hårserumfra 164,81 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-24%)30 ml (5.493,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive 8h Magic Night Serum • Hårserumfra 162,52 kr.Vejl. udsalgspris241,00 kr. (-33%)30 ml (5.417,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refill • Hårolie279,44 kr.Vejl. udsalgspris444,00 kr. (-37%)75 ml (3.725,87 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Fondant Renforçateur • Balsamfra 128,57 kr.Vejl. udsalgspris163,00 kr. (-21%)75 ml (1.714,27 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant Refill • Shampoo276,00 kr.Vejl. udsalgspris423,00 kr. (-35%)500 ml (552,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant • Shampoofra 105,52 kr.Vejl. udsalgspris137,00 kr. (-23%)80 ml (1.319,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Balsamfra 125,76 kr.Vejl. udsalgspris171,00 kr. (-26%)75 ml (1.676,80 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Balsam253,00 kr.Vejl. udsalgspris387,00 kr. (-35%)250 ml (1.012,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Glaze Drops • Hårolie263,00 kr.Vejl. udsalgspris401,00 kr. (-34%)45 ml (5.844,44 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Lait Vital • Balsam220,00 kr.Vejl. udsalgspris338,00 kr. (-35%)200 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refillable • Hårolie387,00 kr.Vejl. udsalgspris595,00 kr. (-35%)75 ml (5.160,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Shampoo185,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-34%)250 ml (740,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Shampoofra 190,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-32%)250 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Défense Thermique • Balsamspray232,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.546,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche Refill • Shampoo249,00 kr.Vejl. udsalgspris384,00 kr. (-35%)500 ml (498,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Masque Reconstituant • Hårmaske304,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-38%)200 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Fondant Densité • Balsam246,00 kr.Vejl. udsalgspris375,00 kr. (-34%)200 ml (1.230,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Fondant Extentioniste • Balsam254,00 kr.Vejl. udsalgspris375,00 kr. (-32%)200 ml (1.270,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Masquintense • Hårmaske293,00 kr.Vejl. udsalgspris452,00 kr. (-35%)200 ml (1.465,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoofra 113,81 kr.Vejl. udsalgspris137,00 kr. (-17%)80 ml (1.422,63 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Bain refillpakke • Shampoo271,00 kr.Vejl. udsalgspris423,00 kr. (-36%)500 ml (542,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nectar Thermique • Leave-in-behandling239,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-31%)150 ml (1.593,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-behandlingfra 131,61 kr.Vejl. udsalgspris163,00 kr. (-19%)45 ml (2.924,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Conditioner for damaged hair • Balsam289,00 kr.Vejl. udsalgspris427,00 kr. (-32%)200 ml (1.445,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Hårkur375,74 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-23%)210 ml (1.789,24 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoofra 199,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-28%)250 ml (796,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant • Shampoofra 187,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (748,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme • Hårserum331,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-32%)90 ml (3.677,78 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Cicaflash • Balsam253,00 kr.Vejl. udsalgspris387,00 kr. (-35%)250 ml (1.012,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Ciment Thermique • Hårtørrerlotion229,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-34%)150 ml (1.526,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Fondat Cica Chroma • Balsam246,00 kr.Vejl. udsalgspris375,00 kr. (-34%)200 ml (1.230,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Hårmaskefra 132,00 kr.Vejl. udsalgspris188,00 kr. (-30%)75 ml (1.760,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Shampoo187,97 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (751,88 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte Refill • Shampoo281,25 kr.Vejl. udsalgspris384,00 kr. (-27%)500 ml (562,50 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseGenesis XMas Set • Hårplejesæt589,00 kr.Vejl. udsalgspris631,00 kr. (-7%)1 stk. (589,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Gelée Curl Contour • Hårlotion225,13 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-35%)150 ml (1.500,87 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChronologiste Masque Intense Regenerant • Hårmaskefra 216,90 kr.Vejl. udsalgspris241,00 kr. (-10%)75 ml (2.892,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChronologiste Overnight Youth Serum • Hårserumfra 240,98 kr.Vejl. udsalgspris386,00 kr. (-38%)30 ml (8.032,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Hårserum288,66 kr.Vejl. udsalgspris464,00 kr. (-38%)30 ml (9.622,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoofra 101,46 kr.Vejl. udsalgspris145,00 kr. (-30%)80 ml (1.268,25 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Masquintense Riche • Hårmaske305,00 kr.Vejl. udsalgspris452,00 kr. (-33%)200 ml (1.525,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Hårlotion234,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.560,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChronologiste Bain Régénérant • Shampoofra 146,70 kr.Vejl. udsalgspris163,00 kr. (-10%)80 ml (1.833,75 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Exclusive Sets • Hårplejesæt341,72 kr.Vejl. udsalgspris530,00 kr. (-36%)1 stk. (341,72 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent Refill • Shampoo393,00 kr.Vejl. udsalgspris437,00 kr. (-10%)500 ml (786,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition • Hårmaske445,20 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-9%)200 ml (2.226,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin • Shampoo171,51 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-32%)250 ml (686,04 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma - refillpakke • Shampoo309,93 kr.Vejl. udsalgspris423,00 kr. (-27%)500 ml (619,86 kr. / 1 l)