FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Masque Chroma Filler • Hårmaske345,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-28%)200 ml (1.725,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Bain Densité • Shampoofra 187,77 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (751,08 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling Mousse Bouffante • Mousse237,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-32%)150 ml (1.580,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Cicaplasme • Leave-in-behandling225,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-35%)150 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Densimorphose • Mousse241,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-31%)150 ml (1.606,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte • Shampoofra 172,00 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-32%)250 ml (688,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Hårkurfra 434,00 kr.Vejl. udsalgspris554,00 kr. (-22%)10x6 ml (72.333,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière • Shampoofra 186,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-34%)250 ml (744,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Ultraviolet • Shampoo188,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (752,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Gentle • Shampoo387,81 kr.Vejl. udsalgspris504,00 kr. (-23%)500 ml (775,62 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoo276,00 kr.Vejl. udsalgspris447,00 kr. (-38%)500 ml (552,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Hårmaske331,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-32%)200 ml (1.655,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Masque Cicaextreme • Hårmaske321,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-34%)200 ml (1.605,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Travel size • Hårolie187,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)30 ml (6.233,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche • Shampoofra 172,00 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-32%)250 ml (688,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière shampoo for damaged hair • Shampoofra 159,00 kr.80 ml (1.987,50 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme Bain De Force Quotidien • Shampoo187,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (748,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Ciment Anti-Usure • Hårkur232,00 kr.Vejl. udsalgspris338,00 kr. (-31%)200 ml (1.160,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière hårmaske til skadet hår • Hårmaskefra 160,96 kr.Vejl. udsalgspris241,00 kr. (-33%)75 ml (2.146,13 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseVolumifique • Shampoo173,67 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-32%)250 ml (694,68 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseGenesis Discovery Set • Hårplejesæt253,99 kr.Vejl. udsalgspris401,00 kr. (-37%)1 stk. (253,99 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Refresh Absolu • Hårspray246,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-28%)190 ml (1.294,74 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Extentioniste • Shampoofra 188,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (752,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Pre-shampoo for damaged hair • Pre-shampoofra 167,00 kr.45 ml (3.711,11 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Leave-in-behandling234,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.560,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant Refill • Shampoo381,40 kr.Vejl. udsalgspris423,00 kr. (-10%)500 ml (762,80 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Hårplejesæt257,25 kr.Vejl. udsalgspris401,00 kr. (-36%)1 stk. (257,25 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastasePremière Hair oil for damaged hair • Hårolie291,00 kr.Vejl. udsalgspris435,00 kr. (-33%)30 ml (9.700,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Hårserum314,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-36%)50 ml (6.280,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Masque Force Architecte • Hårmaske282,00 kr.Vejl. udsalgspris452,00 kr. (-38%)200 ml (1.410,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma Respect • Shampoofra 187,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (748,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fluidissime • Hårspray225,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-35%)150 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Balsam255,00 kr.Vejl. udsalgspris375,00 kr. (-32%)200 ml (1.275,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime Le Bain • Shampoo186,29 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-34%)250 ml (745,16 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling L'Incroyable • Hårtørrerlotion225,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-35%)150 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling Laque Noire • Hårspray242,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-30%)300 ml (806,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Serum Chroma Protect • Hårserum232,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.546,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme Bain De Masse Èpaississant • Shampoo190,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-32%)250 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Extentioniste Thermique • Hårtørrerlotion234,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.560,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Hårserum344,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-28%)90 ml (3.822,22 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling Laque Couture • Hårspray292,95 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-16%)300 ml (976,50 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste • Shampoo186,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-34%)250 ml (744,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremiere Exclusive Sets • Hårplejesæt381,50 kr.Vejl. udsalgspris665,00 kr. (-43%)1 stk. (381,50 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refillable • Håroliefra 329,00 kr.30 ml (10.966,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme • Balsamspray234,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)150 ml (1.560,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Hårserum325,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-33%)90 ml (3.611,11 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Homme Bain Densité • Shampoo202,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-28%)250 ml (808,00 kr. / 1 l)