FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard • Hårserum224,77 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-35%)190 ml (1.183,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Heat protection for damaged hair • Hårserum361,00 kr.Vejl. udsalgspris524,00 kr. (-31%)90 ml (4.011,11 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Refill • Shampoo276,00 kr.Vejl. udsalgspris423,00 kr. (-35%)500 ml (552,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in-behandling266,44 kr.Vejl. udsalgspris424,00 kr. (-37%)240 ml (1.110,17 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Fondant Apaisant Essentiel • Balsam250,00 kr.Vejl. udsalgspris375,00 kr. (-33%)200 ml (1.250,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseGenesis Trio XMas Set • Hårplejesæt803,00 kr.1 stk. (803,00 kr. / 1 pcs)
FAVESNylike productKérastaseMini Iconics Trio Discovery Set • Hårplejesæt539,00 kr.Vejl. udsalgspris648,00 kr. (-17%)1 stk. (539,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastasePremière Shampoo for damaged hair - refill pack • Shampoo417,86 kr.Vejl. udsalgspris490,00 kr. (-15%)500 ml (835,72 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bundle • Hårplejesæt656,00 kr.Vejl. udsalgspris731,00 kr. (-10%)2x1 stk. (656,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard Mini • Hårserum122,90 kr.Vejl. udsalgspris171,00 kr. (-28%)45 ml (2.731,11 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bundle • Hårplejesæt725,40 kr.Vejl. udsalgspris806,00 kr. (-10%)2x1 stk. (725,40 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseSoleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Shampoo168,79 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-34%)250 ml (675,16 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect • Shampoofra 187,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-33%)250 ml (748,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Shampoo203,00 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-28%)250 ml (812,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu L'Huile Cicaextreme Refill • Hårolie321,00 kr.Vejl. udsalgspris444,00 kr. (-28%)75 ml (4.280,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Bundle • Hårplejesæt744,00 kr.Vejl. udsalgspris806,00 kr. (-8%)2x1 stk. (744,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Masque Ultra-Violet • Hårmaske314,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-36%)200 ml (1.570,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Masque Densité • Hårmaske387,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-21%)200 ml (1.935,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Densitè Femme Cure • Hårkurfra 439,00 kr.Vejl. udsalgspris564,00 kr. (-22%)10x6 ml (73.166,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Hårparfume217,68 kr.Vejl. udsalgspris341,00 kr. (-36%)30 ml (7.256,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePurifying Scrub • Hovedbundsscrub378,00 kr.Vejl. udsalgspris517,00 kr. (-27%)250 ml (1.512,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Extentioniste • Hårmaske314,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-36%)200 ml (1.570,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseSoleil Huile Sirène • Hårolie220,87 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-37%)150 ml (1.472,47 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseInitialiste • Hårserum438,30 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-10%)60 ml (7.305,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Masque Rehydratant • Hårmaske331,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-32%)200 ml (1.655,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme • Voks til hår234,00 kr.Vejl. udsalgspris348,00 kr. (-33%)75 ml (3.120,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Micro-Peeling Cellulaire • Hovedbundsscrub241,00 kr.Vejl. udsalgspris361,00 kr. (-33%)200 ml (1.205,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Maskeratine • Hårmaske314,00 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-36%)200 ml (1.570,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Discovery Set • Hårplejesæt255,66 kr.Vejl. udsalgspris401,00 kr. (-36%)1 stk. (255,66 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productKérastasePremière Bundle • Hårplejesæt835,20 kr.Vejl. udsalgspris928,00 kr. (-10%)2x1 stk. (835,20 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu L’Huile Cicaextreme Refillable • Hårolie400,00 kr.Vejl. udsalgspris595,00 kr. (-33%)75 ml (5.333,33 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseSoleil Masque Apré-Soleil • Hårmaske301,00 kr.Vejl. udsalgspris452,00 kr. (-33%)200 ml (1.505,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Pre-Shampoo - gavesæt • Hårplejesæt410,92 kr.Vejl. udsalgspris760,00 kr. (-46%)1 stk. (410,92 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoo186,05 kr.Vejl. udsalgspris281,00 kr. (-34%)250 ml (744,20 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Hårserum336,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-31%)90 ml (3.733,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Huile Sublime Repair • Hårolie314,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-36%)50 ml (6.280,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refill • Hårolie353,24 kr.Vejl. udsalgspris574,00 kr. (-38%)75 ml (4.709,87 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Mini • Shampoo125,00 kr.Vejl. udsalgspris137,00 kr. (-9%)80 ml (1.562,50 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique antihårtab Stimuliste • Hårserum450,00 kr.Vejl. udsalgspris674,00 kr. (-33%)125 ml (3.600,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss Refill • Hårolie314,00 kr.Vejl. udsalgspris444,00 kr. (-28%)75 ml (4.186,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Discovery Set • Hårplejesæt303,29 kr.Vejl. udsalgspris486,00 kr. (-38%)1 stk. (303,29 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refill • Hårolie297,00 kr.Vejl. udsalgspris444,00 kr. (-33%)75 ml (3.960,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refillable • Hårolie365,00 kr.Vejl. udsalgspris595,00 kr. (-39%)75 ml (4.866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Serum Hyaluronic Acid • Hårserum352,00 kr.Vejl. udsalgspris487,00 kr. (-28%)50 ml (7.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss • Håroliefra 279,00 kr.30 ml (9.300,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Masque Revitalisant Essentiel • Hårmaske296,08 kr.Vejl. udsalgspris489,00 kr. (-39%)200 ml (1.480,40 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseElixir ultime hour duo XMas Set • Hårplejesæt670,00 kr.Vejl. udsalgspris711,00 kr. (-6%)1 stk. (670,00 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productKérastaseGloss cream trio XMas Set – Langt hår med tendens til frizz • Hårplejesæt576,00 kr.1 stk. (576,00 kr. / 1 pcs)