FAVESNylike product+5 mere+2 mereCollistarPuro Lip Gloss Shine • Lipglossfra 139,00 kr.Vejl. udsalgspris221,90 kr. (-37%)5 ml (278,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike product+13 mere+10 mereCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick Refill • Læbestiftfra 117,00 kr.Vejl. udsalgspris200,00 kr. (-42%)3.1 g (377,42 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarRIGENERA Anti-Wrinkle Glow Treatment • Ansigtscreme332,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-43%)50 ml (6.640,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarRESHAPING DRAINING WRAPS • Kropsplejesæt250,00 kr.Vejl. udsalgspris347,00 kr. (-28%)1 stk. (250,00 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productCollistarMoisturizing Restructuring After Sun Balm • Aftersun-creme167,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-48%)400 ml (417,50 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupertanning Dry Oil Spf 15 • Sololie170,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-42%)200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Face and Beard Oil • Ansigtsolie137,00 kr.Vejl. udsalgspris254,75 kr. (-46%)30 ml (4.566,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Ansigtscreme198,00 kr.Vejl. udsalgspris369,80 kr. (-46%)80 ml (2.475,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarTwist Velvet Contour • Contour stickfra 130,00 kr.Vejl. udsalgspris247,00 kr. (-47%)5 g (260,00 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarFace Care Gentle Gel Scrub • Ansigtsscrub145,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-37%)100 ml (1.450,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso-Scrub • Body Scrubfra 215,00 kr.Vejl. udsalgspris410,85 kr. (-48%)600 g (358,33 kr. / 1 kg)
FAVESlike productCollistarNOT Verwandlungsgel • Blush-creme125,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-40%)7 ml (178,57 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Vippeprimer147,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-36%)12.5 ml (11.760,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Læbemaske203,00 kr.Vejl. udsalgspris370,00 kr. (-45%)15 ml (13.533,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Anti-Wrinkle Revitalizing Cream • Ansigtscreme236,00 kr.Vejl. udsalgspris476,60 kr. (-50%)50 ml (4.720,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarCorrective Protection Cream Sun Stick SPF 50+ • Solcreme135,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-35%)9 ml (150,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike product+1 mereCollistarTwist Glowy Blush • Blushfra 145,00 kr.Vejl. udsalgspris247,00 kr. (-41%)5 g (290,00 kr. / 10 g)
FAVESBegrænsetlike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 30 • Solmælk166,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-43%)200 ml (830,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Anti-Age Energizing Cream-Gel • Ansigtscreme275,00 kr.Vejl. udsalgspris476,60 kr. (-42%)50 ml (5.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Serum230,00 kr.Vejl. udsalgspris378,00 kr. (-39%)30 ml (7.666,67 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarMoisturizing Tanning Ultra-Rapid Application Spf 20 • Solspray165,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-44%)200 ml (825,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarRIGENERA Smoothing Anti-Wrinkle Nourishing Cream • Ansigtscreme299,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-48%)50 ml (5.980,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSun Cooling After Sun Fluid • Aftersun195,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-40%)400 ml (487,50 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 24H - With Natural Prebiotic - Refreshing • Deodorant-spray109,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-42%)100 ml (1.090,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarTanning Protective Cream SPF 15 • Solcreme146,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-50%)150 ml (973,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Anti-Water Thermal Talasso-Scrub • Body Scrubfra 145,00 kr.Vejl. udsalgspris262,95 kr. (-45%)300 g (483,33 kr. / 1 kg)
FAVESNylike productCollistarBody Anticellulite Even Finish Cryo-Gel • Kropsgelé284,00 kr.Vejl. udsalgspris493,05 kr. (-42%)400 ml (710,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 24H - With Aloe Milk - Hypersensitive Skin • Deodorant-spray161,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-15%)100 ml (1.610,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Purifying Cleansing Gel Face • Cleansing gel165,00 kr.Vejl. udsalgspris254,75 kr. (-35%)125 ml (1.320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+2 mereCollistarMagica Bronzing Powder • Solpudderfra 181,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-44%)9 g (201,11 kr. / 10 g)
FAVESlike product+6 mere+3 mereCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Læbestiftfra 140,00 kr.Vejl. udsalgspris247,00 kr. (-43%)2.8 g (500,00 kr. / 10 g)
FAVESNylike productCollistarMan Acqua Attiva Eau De Toilette Energizzante • Eau de Toilette241,00 kr.Vejl. udsalgspris484,85 kr. (-50%)100 ml (2.410,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarUnica Redensifying Depuffing Eye Contour Cream • Øjencreme253,00 kr.Vejl. udsalgspris493,05 kr. (-49%)15 ml (16.866,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 48H - With Nourishing Rice Milk • Deodorant-creme109,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-42%)75 ml (1.453,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Acqua Vetiver Doccia-Shampoo • Shampoo128,00 kr.Vejl. udsalgspris246,55 kr. (-48%)250 ml (512,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Sensitive Skins After-Shave • Aftershave-lotion186,00 kr.Vejl. udsalgspris353,35 kr. (-47%)100 ml (1.860,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Revitalizing Acqua Vetiver Eau De Toilette • Eau de Toilette237,00 kr.Vejl. udsalgspris484,85 kr. (-51%)100 ml (2.370,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Hydra-Illuminating Repairing Sublime Butter • Kropssmør167,00 kr.Vejl. udsalgspris279,40 kr. (-40%)200 ml (835,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarTanning Ultra Protection Cream SPF 30 • Solcreme161,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-45%)150 ml (1.073,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike product+13 mere+10 mereCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Øjenskyggefra 135,00 kr.Vejl. udsalgspris213,65 kr. (-37%)1.4 g (964,29 kr. / 10 g)
FAVESNylike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Lipglossfra 139,00 kr.Vejl. udsalgspris221,90 kr. (-37%)4.5 ml (308,89 kr. / 10 ml)
FAVESBegrænsetlike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 20 • Solmælk178,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-39%)200 ml (890,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 48H - With Soothing Oat Milk • Roll-on deo109,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-42%)75 ml (1.453,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Attivi Puri Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting • Serum169,00 kr.Vejl. udsalgspris353,35 kr. (-52%)30 ml (5.633,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Deep Moisturizing Fluid for All Skin Types • Kropscreme237,00 kr.Vejl. udsalgspris279,40 kr. (-15%)400 ml (592,50 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Glow Vibes • Highlighterfra 125,00 kr.Vejl. udsalgspris270,00 kr. (-54%)15 ml (8.333,33 kr. / 1 l)
FAVESlike product+13 mere+10 mereCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Læbestiftfra 141,00 kr.Vejl. udsalgspris262,00 kr. (-46%)3.1 g (454,84 kr. / 10 g)
FAVESNylike productCollistarMan Attivi Puri Collagen Anti-Wrinkle Regenerating • Serum300,00 kr.Vejl. udsalgspris353,35 kr. (-15%)30 ml (10.000,00 kr. / 1 l)