FAVESlike productCollistarLift HD+ Immediate Tensor Effect Lifting Vials • Ampuller212,00 kr.Vejl. udsalgspris370,00 kr. (-43%)1.5 ml (1.413,33 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream • Natcreme322,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-44%)50 ml (6.440,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupertanning Moisturizing Dry Oil SPF 30 • Selvbrunerolie166,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-43%)200 ml (830,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Deep Moisturizing Cream • Ansigtscreme177,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-45%)50 ml (3.540,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarLift HD+ Lifting Firming Face And Neck Cream • Ansigtscreme303,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-48%)50 ml (6.060,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagic Drops Body-Legs • Selvbrunerserum200,00 kr.Vejl. udsalgspris370,00 kr. (-46%)125 ml (1.600,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagic Drops Face • Selvbrunerserum185,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-43%)30 ml (6.166,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarFutura Revitalizing Eye And Lip Contour Cream Cell Longevity • Øjencreme236,00 kr.Vejl. udsalgspris463,00 kr. (-49%)15 ml (15.733,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Elasticizing Intensive Firming Superserum • Kropsserum460,20 kr.200 ml (2.301,00 kr. / 1 l)
Nylike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso Shower Oil • Bruseolie251,00 kr.Vejl. udsalgspris295,85 kr. (-15%)400 ml (627,50 kr. / 1 l)
like productCollistarTwist Glowy Highlighter • Highlighterfra 210,00 kr.Vejl. udsalgspris247,00 kr. (-15%)5 g (420,00 kr. / 10 g)
like productCollistarAttivi Puri Lotion Mit Peptiden • Hårlotion315,00 kr.Vejl. udsalgspris370,00 kr. (-15%)15 ml (21.000,00 kr. / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Gloss-Spray Mit Vitamin C • Hårspray196,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-15%)100 ml (1.960,00 kr. / 1 l)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzer269,00 kr.Vejl. udsalgspris316,00 kr. (-15%)10 g (26.900,00 kr. / 1 kg)