FAVESlike product+13 mere+10 mereCollistarImpeccabile Compact Eyeshadow • Øjenskyggefra 117,00 kr.Vejl. udsalgspris200,00 kr. (-42%)3 g (390,00 kr. / 10 g)
FAVESNylike productCollistarMan Toning Shower Gel With Plant Proteins • Showergel131,00 kr.Vejl. udsalgspris221,90 kr. (-41%)250 ml (524,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarFace Care Gentle Make-Up Removing Oil • Ansigtsplejesæt180,00 kr.Vejl. udsalgspris318,00 kr. (-43%)1 stk. (180,00 kr. / 1 pcs)
FAVESNylike productCollistarMan Toning Acqua Wood Eau De Toilette • Eau de Toilette241,00 kr.Vejl. udsalgspris484,85 kr. (-50%)100 ml (2.410,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Hydra Oil Free Moisturizer Face And Eye Gel 24H • Ansigtsgel177,00 kr.Vejl. udsalgspris369,80 kr. (-52%)80 ml (2.212,50 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan After-Shave Toning Lotion • Aftershave-lotion185,00 kr.Vejl. udsalgspris353,35 kr. (-48%)100 ml (1.850,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+6 mere+3 mereCollistarMagico Foundation • Flydende foundationfra 199,00 kr.Vejl. udsalgspris347,00 kr. (-43%)30 ml (6.633,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Hydra-Illuminating Renewing Sublime Superserum • Kropsserum245,00 kr.Vejl. udsalgspris460,20 kr. (-47%)200 ml (1.225,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarRigenera Smoothing Anti-Wrinkle Eye Contour • Øjencreme237,00 kr.Vejl. udsalgspris439,00 kr. (-46%)15 ml (15.800,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Firming Anti-Age Lifting Cream • Kropscreme171,00 kr.Vejl. udsalgspris345,15 kr. (-50%)200 ml (855,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Shower Shampoo 3 In1 • Shampoo134,00 kr.Vejl. udsalgspris221,90 kr. (-40%)250 ml (536,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarLift HD+ Lifting Eye And Lip Contour Cream • Øjencreme235,00 kr.Vejl. udsalgspris439,00 kr. (-46%)15 ml (15.666,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Cryoactive Talasso-Scrub • Body Scrub214,00 kr.Vejl. udsalgspris410,85 kr. (-48%)600 g (356,67 kr. / 1 kg)
FAVESNylike productCollistarBody Anti-Water Thermal Talasso Shower Oil • Bruseolie162,00 kr.Vejl. udsalgspris295,85 kr. (-45%)400 ml (405,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Energizing Cleansing Gel Face • Cleansing gel140,00 kr.Vejl. udsalgspris254,75 kr. (-45%)200 ml (700,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupertanning Concentrated Unguent SPF 10 • Solcreme179,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-39%)150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESlike product+3 mereCollistarImpeccabile Maxi Blush • Blushfra 159,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-46%)8 g (198,75 kr. / 10 g)
FAVESBegrænsetlike productCollistarAttivi Puri Hyaluronic Acid + Ceramides Water Gel • Ansigtsplejesæt264,00 kr.Vejl. udsalgspris456,00 kr. (-42%)1 stk. (264,00 kr. / 1 pcs)
FAVESNylike productCollistarMan 48 Hours Multi-Active Deodorant Dry Spray • Deodorant-spray109,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-42%)125 ml (872,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarActive Protection Sun Cream Face-Body SPF 30 • Solcreme182,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-38%)150 ml (1.213,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Intensive Reshaping Firming Cream • Kropscreme419,00 kr.Vejl. udsalgspris493,05 kr. (-15%)400 ml (1.047,50 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Concentrated Anticellulite Cryo Body Capsules 14 Pcs • Kropsserum215,00 kr.Vejl. udsalgspris378,00 kr. (-43%)56 ml (3.839,29 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Hydra Total Freshness Moisturizer Face And Eye Cream-Gel 24H • Ansigtscreme194,00 kr.Vejl. udsalgspris369,80 kr. (-48%)80 ml (2.425,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarAfter-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment • Aftersun-creme250,20 kr.Vejl. udsalgspris278,00 kr. (-10%)50 ml (5.004,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Anticellulite Draining Thermal Superserum • Kropsserum233,00 kr.Vejl. udsalgspris460,20 kr. (-49%)200 ml (1.165,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Hydra-Illuminating Sublime Talasso-Scrub • Body Scrub217,00 kr.Vejl. udsalgspris410,85 kr. (-47%)600 g (361,67 kr. / 1 kg)
FAVESNylike productCollistarBody Hydra-Illuminating Sublime Talasso Shower Oil • Bruseolie157,00 kr.Vejl. udsalgspris295,85 kr. (-47%)400 ml (392,50 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Anticellulite Firming Thermal Cream • Kropscreme419,00 kr.Vejl. udsalgspris493,05 kr. (-15%)400 ml (1.047,50 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Hydro-Gel After-Shave • Aftershave-lotion194,00 kr.Vejl. udsalgspris353,35 kr. (-45%)100 ml (1.940,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Cleansing Scrub Face And Beard • Rensecreme133,00 kr.Vejl. udsalgspris238,30 kr. (-44%)100 ml (1.330,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+6 mere+3 mereCollistarNudo Second Skin • Flydende foundationfra 176,00 kr.Vejl. udsalgspris347,00 kr. (-49%)30 ml (5.866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarSkincare Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck • Ansigtscreme315,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-46%)50 ml (6.300,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarCorrective Protection Sun Body Cream Specific Zones SPF 50+ • Sollotion167,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-43%)100 ml (1.670,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupertanning Intensive Ultra-Rapid Treatment SPF 6 • Solcreme168,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-43%)200 ml (840,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+6 mere+3 mereCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Flydende foundationfra 186,00 kr.Vejl. udsalgspris347,00 kr. (-46%)30 ml (6.200,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupertanning Dry Oil SPF 6 • Sololie176,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-40%)200 ml (880,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Depilatory Cream For Men • Hårfjerningscreme238,30 kr.200 ml (1.191,50 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Solpudder181,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-44%)10 g (18.100,00 kr. / 1 kg)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Loose Powder • Løst pudderfra 180,00 kr.Vejl. udsalgspris301,00 kr. (-40%)10 g (18.000,00 kr. / 1 kg)
FAVESNylike productCollistarMan 48 Hours Deo Roll On • Roll-on deo109,00 kr.Vejl. udsalgspris189,00 kr. (-42%)75 ml (1.453,33 kr. / 1 l)
FAVESlike product+9 mere+6 mereCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Flydende foundationfra 189,00 kr.Vejl. udsalgspris347,00 kr. (-46%)30 ml (6.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Shaving Cream • Barbercreme159,00 kr.Vejl. udsalgspris254,75 kr. (-38%)200 ml (795,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Sollotion157,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-46%)100 ml (1.570,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+3 mereCollistarImpeccabile Compact Powder • Kompaktpudderfra 163,00 kr.Vejl. udsalgspris301,00 kr. (-46%)8 g (203,75 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Setting Powder • Fikseringsspray157,00 kr.Vejl. udsalgspris262,00 kr. (-40%)100 ml (1.570,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarBody Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Kropscreme318,00 kr.Vejl. udsalgspris410,85 kr. (-23%)200 ml (1.590,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Blush Vibes • Blush-cremefra 145,00 kr.Vejl. udsalgspris270,00 kr. (-46%)15 ml (9.666,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Perfect Adherence Shaving Foam • Barberskum93,00 kr.Vejl. udsalgspris152,05 kr. (-39%)200 ml (465,00 kr. / 1 l)