FAVESBegrænsetlike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face Spf 50+ • Sollotion171,00 kr.Vejl. udsalgspris301,00 kr. (-43%)50 ml (3.420,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Øjencreme186,00 kr.Vejl. udsalgspris345,15 kr. (-46%)15 ml (12.400,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Makeupfjerner148,00 kr.Vejl. udsalgspris254,00 kr. (-42%)150 ml (986,67 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 30 • Solspray160,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-45%)200 ml (800,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Mattierende Basis • Primer136,00 kr.Vejl. udsalgspris239,00 kr. (-43%)30 ml (4.533,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarCleansing Cream to Mousse • Renseskum130,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-44%)125 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSupermoisturizing Regenerating After Sun Cream • Aftersun-creme185,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-37%)200 ml (925,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+1 mereCollistarProfessionale Brow Pencil • Øjenbrynsblyantfra 113,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-39%)1.1 g (1.027,27 kr. / 10 g)
FAVESBegrænsetlike productCollistarProtective Oil Spray for Colored Hair • Hårolie117,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-39%)100 ml (1.170,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Anti-Age Mattifying Cream-Gel • Ansigtscreme233,00 kr.Vejl. udsalgspris476,60 kr. (-51%)50 ml (4.660,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarInfinito Mascara • Øjenmakeupsæt160,00 kr.Vejl. udsalgspris318,00 kr. (-50%)1 stk. (160,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike product+1 mereCollistarInfinito Eye Marker • Eyelinerfra 125,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-40%)1 ml (1.250,00 kr. / 10 ml)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • Aftersun-creme160,00 kr.Vejl. udsalgspris301,00 kr. (-47%)250 ml (640,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarInfinito Refill • Mascarafra 125,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-40%)8 ml (156,25 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarIdroattiva+ Intensiv pflegender Balsam • Ansigtsbalsam176,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-46%)50 ml (3.520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Eye Liner • Eyelinerfra 127,00 kr.Vejl. udsalgspris224,00 kr. (-43%)2.5 ml (508,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de Toilette212,00 kr.Vejl. udsalgspris386,00 kr. (-45%)100 ml (2.120,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productCollistarSun Stick SPF 50 • Solcreme121,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-42%)9 g (134,44 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarBenessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Hårparfume126,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-42%)100 ml (1.260,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionale Transparent fikserende øjenbryns-gel • Øjenbrynsgel117,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-39%)6 ml (195,00 kr. / 10 ml)
FAVESBegrænsetlike productCollistarAfter-Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative • Aftersun-gel149,00 kr.Vejl. udsalgspris239,00 kr. (-38%)400 ml (372,50 kr. / 1 l)
FAVESlike product+3 mereCollistarImpeccabile Stick Concealer • Concealerfra 133,00 kr.Vejl. udsalgspris224,00 kr. (-41%)5 g (266,00 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarFutura Revitaliserende og glødgivende ansigtscreme • Ansigtscreme347,00 kr.Vejl. udsalgspris617,00 kr. (-44%)50 ml (6.940,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB Creamfra 293,00 kr.50 ml (5.860,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionale kajalblyant • Kajal-eyelinerfra 108,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-42%)1 ml (1.080,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarNot Lip Crush • Lipgloss121,00 kr.Vejl. udsalgspris200,00 kr. (-40%)5 ml (242,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike productCollistarFace Care Make-Up Removing Cleansing Balm • Rensende balsam231,00 kr.100 ml (2.310,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+10 mere+7 mereCollistarProfessionale Eyeliner og kajal • Kajal-eyelinerfra 106,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-43%)1 ml (1.060,00 kr. / 10 ml)
FAVESBegrænsetlike productCollistarGlobal Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Solcreme176,00 kr.Vejl. udsalgspris278,00 kr. (-37%)50 ml (3.520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Kollagen Serum • Hårserum122,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-47%)100 ml (1.220,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Granita Scrub • Lip Scrub117,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-44%)12 ml (9.750,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarLift Hd+ Sculpt liftende und remodellierende Creme • Ansigtscreme316,00 kr.Vejl. udsalgspris578,00 kr. (-45%)50 ml (6.320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+6 mere+3 mereCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Læbestiftfra 128,00 kr.Vejl. udsalgspris227,00 kr. (-44%)3.5 g (365,71 kr. / 10 g)
FAVESBegrænsetlike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 50 • Solspray174,00 kr.Vejl. udsalgspris293,00 kr. (-41%)200 ml (870,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Butter Mask • Læbemaske111,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-47%)10 ml (11.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarGocce Magiche Progressive Self-Tanning Spray • Selvbrunerspray186,00 kr.Vejl. udsalgspris332,00 kr. (-44%)150 ml (1.240,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Öl • Hårolie137,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-41%)100 ml (1.370,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Kropssmør163,00 kr.Vejl. udsalgspris285,00 kr. (-43%)200 ml (815,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Hårparfume125,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-42%)100 ml (1.250,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarEyes Professional • Øjenbrynsblyant75,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-50%)1.2 g (625,00 kr. / 10 g)
FAVESlike product+5 mere+2 mereCollistarTwist Balmy Gloss • Lipglossfra 117,00 kr.Vejl. udsalgspris208,00 kr. (-44%)3 g (390,00 kr. / 10 g)
FAVESlike productCollistarMagic Drops Glow Highlighting Body Concentrate • Kropsserum187,00 kr.Vejl. udsalgspris370,00 kr. (-49%)125 ml (1.496,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarFutura Revitaliserende og regenererende ansigtscreme • Ansigtscreme331,00 kr.Vejl. udsalgspris617,00 kr. (-46%)50 ml (6.620,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Kropscreme160,00 kr.Vejl. udsalgspris285,00 kr. (-44%)200 ml (800,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Matte Moisturizing Sorbet • Ansigtscreme183,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-44%)50 ml (3.660,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarLift hd+ Sculpt - løftende øjenkonturpleje mod mørke rande • Øjencreme235,00 kr.Vejl. udsalgspris439,00 kr. (-46%)15 ml (15.666,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Bodyshampoo120,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-38%)250 ml (480,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Ansigtscreme176,00 kr.Vejl. udsalgspris324,00 kr. (-46%)50 ml (3.520,00 kr. / 1 l)