like productColor WOWDream Coat Extra Strength • Hårtørrerspray210,00 kr.Vejl. udsalgspris308,00 kr. (-32%)200 ml (1.050,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWTexas Hold ‘em Big Hold Hairspray • Hårspray203,00 kr.Vejl. udsalgspris284,00 kr. (-28%)234 ml (867,52 kr. / 1 l)
like productColor WOWXtra Large Bombshell Volumizer • Mousse174,00 kr.Vejl. udsalgspris246,00 kr. (-28%)195 ml (892,31 kr. / 1 l)
like productColor WOWMoney • Hårmaske259,00 kr.Vejl. udsalgspris385,00 kr. (-33%)215 ml (1.204,65 kr. / 1 l)
like productColor WOWInsta-Wow • Tørshampoofra 117,00 kr.Vejl. udsalgspris138,00 kr. (-15%)60 ml (1.950,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWSlay Anti Frizz Set • Hårplejesæt280,00 kr.Vejl. udsalgspris532,00 kr. (-47%)1 stk. (280,00 kr. / 1 pcs)
like productColor WOWDream Coat Supernatural • Hårtørrersprayfra 97,00 kr.Vejl. udsalgspris115,00 kr. (-16%)50 ml (1.940,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWMoney Laundering • Balsam222,00 kr.Vejl. udsalgspris261,00 kr. (-15%)250 ml (888,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWDas Dream Big Discovery Set mit Shampoo, Conditioner, Xtra Large • Hårplejesæt195,00 kr.Vejl. udsalgspris269,00 kr. (-28%)1 stk. (195,00 kr. / 1 pcs)
like productColor WOWDream Coat • Smoothing spray109,00 kr.Vejl. udsalgspris138,00 kr. (-21%)50 ml (2.180,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWDreaming Advanced Repair and Resurfacing Treatment • Hårkur269,00 kr.Vejl. udsalgspris385,00 kr. (-30%)215 ml (1.251,16 kr. / 1 l)
like productColor WOWDream smooth startsæt - hårplejesæt med shampoo, conditioner og Dream Coat Supernatural Spray • Hårplejesæt200,00 kr.Vejl. udsalgspris269,00 kr. (-26%)1 stk. (200,00 kr. / 1 pcs)
like productColor WOWOne-Minute Transformation • Stylingcreme158,00 kr.Vejl. udsalgspris223,00 kr. (-28%)120 ml (1.316,67 kr. / 1 l)
like productColor WOWColor Security • Shampoo159,00 kr.Vejl. udsalgspris223,00 kr. (-28%)250 ml (636,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWDream Coat for Curly Hair • Hårtørrerspray183,00 kr.Vejl. udsalgspris246,00 kr. (-26%)200 ml (915,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWMoney Mist • Leave-in-behandlingfra 95,00 kr.Vejl. udsalgspris115,00 kr. (-17%)50 ml (1.900,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWCult favorite Firm + Flexible Hairspray • Hårspray222,00 kr.Vejl. udsalgspris261,00 kr. (-15%)250 ml (888,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWMoney Laundering • Shampoo209,00 kr.Vejl. udsalgspris261,00 kr. (-20%)250 ml (836,00 kr. / 1 l)
like productColor WOWColor Security Normal-to-thick • Balsam157,00 kr.Vejl. udsalgspris223,00 kr. (-30%)250 ml (628,00 kr. / 1 l)