FAVESlike product+2 mereKess BerlinCC Cream SPF 30 • CC Creamfra 242,00 kr.Vejl. udsalgspris285,00 kr. (-15%)30 ml (8.066,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productKess BerlinSpray Off Makeup Remover Spray • Makeupfjerner170,00 kr.75 ml (2.266,67 kr. / 1 l)
FAVESlike product+2 mereKess BerlinCC Cream SPF 30 Travel Size • CC Creamfra 138,00 kr.Vejl. udsalgspris162,00 kr. (-15%)15 ml (9.200,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKess BerlinBlush & Glow Refill • Børster118,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-15%)5.5 g (214,55 kr. / 10 g)
FAVESlike product+3 mereKess BerlinBlush & Glow Refill • Blushfra 118,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-15%)5.5 g (214,55 kr. / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinFluffy Brow Filler • Øjenbrynsgelfra 99,00 kr.Vejl. udsalgspris116,00 kr. (-15%)2.5 ml (396,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike product+1 mereKess BerlinTriple Tint Lip Balm • Læbepomadefra 105,00 kr.Vejl. udsalgspris123,00 kr. (-15%)3.7 g (283,78 kr. / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinDay Mascara • Mascarafra 157,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-15%)7.5 ml (209,33 kr. / 10 ml)
FAVESNylike product+1 mereKess Berlin365 Bronzer • Bronzerfra 230,00 kr.Vejl. udsalgspris270,00 kr. (-15%)8.5 g (270,59 kr. / 10 g)
FAVESlike product+8 mere+5 mereKess BerlinConcealer Stick SPF 20 Refill • Concealerfra 113,00 kr.Vejl. udsalgspris154,00 kr. (-27%)3 g (376,67 kr. / 10 g)
FAVESNylike product+1 mereKess BerlinCream Bronzer Refill • Bronzerfra 118,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-15%)5.5 g (214,55 kr. / 10 g)
FAVESNylike productKess BerlinGet Wet Waterproof Mascara • Mascara157,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-15%)10 ml (15.700,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKess BerlinSet & Blur Setting Powder • Fikseringspudder210,00 kr.Vejl. udsalgspris247,00 kr. (-15%)11 g (19.090,91 kr. / 1 kg)
FAVESlike productKess Berlin365 Bronzer • Bronzer230,00 kr.Vejl. udsalgspris270,00 kr. (-15%)8.5 g (270,59 kr. / 10 g)
FAVESlike product+3 mereKess BerlinSoft Shape Lip Liner • Liplinerfra 105,00 kr.Vejl. udsalgspris123,00 kr. (-15%)0.35 g (3.000,00 kr. / 10 g)
FAVESlike product+1 mereKess BerlinJelly Treat Lip Oil • Læbeoliefra 145,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-15%)4 ml (362,50 kr. / 10 ml)
FAVESlike productKess BerlinEasy Brow Pencil • Øjenbrynsblyantfra 124,00 kr.Vejl. udsalgspris146,00 kr. (-15%)0.14 g (8.857,14 kr. / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinSet & Go Setting Spray • Fikseringsspray124,00 kr.Vejl. udsalgspris146,00 kr. (-15%)100 ml (1.240,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productKess BerlinLiquid Eyeliner • Eyelinerfra 105,00 kr.Vejl. udsalgspris123,00 kr. (-15%)1.2 ml (875,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike productKess BerlinBlush & Glow Refill • Highlighterfra 118,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-15%)5.5 g (214,55 kr. / 10 g)