FAVESlike product+102 mere+99 mereSemilacUV Colours UV Gel Polish • Neglelakgelfra 66,00 kr.Vejl. udsalgspris85,00 kr. (-22%)7 ml (94,29 kr. / 10 ml)
FAVESlike product+1 mereSemilacSmart Builder • Neglelakgelfra 105,00 kr.Vejl. udsalgspris123,00 kr. (-15%)7 ml (150,00 kr. / 10 ml)
FAVESlike product+22 mere+19 mereSemilacUV Nagellack • Neglelakgelfra 67,00 kr.Vejl. udsalgspris85,00 kr. (-21%)7 ml (95,71 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 24W/48 Diamond Collection • UV-lampe431,00 kr.Vejl. udsalgspris463,00 kr. (-7%)1 stk. (431,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacBase UV Gel Polish • Basecoat til negle86,00 kr.Vejl. udsalgspris92,00 kr. (-7%)7 ml (122,86 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • UV-lampe617,00 kr.1 stk. (617,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Strawberry & Vanilla • Negleolie31,00 kr.7 ml (44,29 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelentfetter Nail Cleaner • Neglerens82,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-41%)1000 ml (82,00 kr. / 1 l)
FAVESlike product+8 mere+5 mereSemilac3in1 One Step Glossy • Neglelakgelfra 81,00 kr.Vejl. udsalgspris108,00 kr. (-25%)7 ml (115,71 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop No Wipe UV Gel Polish • Top Coat93,00 kr.Vejl. udsalgspris100,00 kr. (-7%)7 ml (132,86 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacColour's Set All About Nudes • Neglelaksæt206,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-11%)1 stk. (206,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNail Cleaner • Neglerensfra 47,00 kr.Vejl. udsalgspris62,00 kr. (-24%)125 ml (376,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Recovery Nude • Negleserum53,00 kr.7 ml (75,71 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop Matte Total No Wipe UV Gel Polish • Top Coat100,00 kr.7 ml (142,86 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacCherry & Blossom Nails and Cuticles Scrub • Håndskrub46,00 kr.7 ml (65,71 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFræserhoved 003 - lille hårdmetalkegle • Neglefil135,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-30%)1 stk. (135,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFræserhoved 002 - hårdmetalkegle • Neglefil142,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-26%)1 stk. (142,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacSemilac filtersæt neglefræser med støvudsugning • Neglefil164,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-15%)5 stk. (32,80 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilac2in1 no dust elektrisk neglefræser med støvudsugning • Neglefil1.180,00 kr.Vejl. udsalgspris1.388,00 kr. (-15%)1 stk. (1.180,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike product+1 mereSemilacOne Step 3in1 UV Gel Polish • Neglelakgelfra 75,00 kr.Vejl. udsalgspris108,00 kr. (-31%)7 ml (107,14 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacEntferner • Neglelakfjerner118,00 kr.Vejl. udsalgspris139,00 kr. (-15%)1000 ml (118,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productSemilacTop T22 UV Gel Polish • Top Coat50,00 kr.Vejl. udsalgspris100,00 kr. (-50%)7 ml (71,43 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFræserhoved 005 - diamant med skrå spids • Neglefil46,00 kr.1 stk. (46,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacRemover • Neglelakfjerner85,00 kr.Vejl. udsalgspris100,00 kr. (-15%)500 ml (170,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productSemilacAloe Gel Elixir for Cuticles and Nails • Negleolie46,00 kr.7 ml (65,71 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacAcetone • Neglelakfjernerfra 54,00 kr.Vejl. udsalgspris62,00 kr. (-13%)125 ml (432,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productSemilacStickers 17 Art Jungle • Negleklistermærker35,00 kr.1 stk. (35,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 15W/24 • UV-lampe196,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-15%)1 stk. (196,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNagelfräser 65W • Neglefil1.114,00 kr.Vejl. udsalgspris1.311,00 kr. (-15%)1 stk. (1.114,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Top Coat90,00 kr.Vejl. udsalgspris100,00 kr. (-10%)7 ml (128,57 kr. / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTry Me Starter Set • Neglelaksæt394,00 kr.Vejl. udsalgspris463,00 kr. (-15%)1 stk. (394,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFræserhoved 008 - diamantmikrorulle • Neglefil50,00 kr.1 stk. (50,00 kr. / 1 pcs)