FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 115,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-44%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Rodpudder213,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-15%)3.7 g (575,68 kr. / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam104,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-39%)200 ml (520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Shampoo98,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-35%)250 ml (392,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Rodpudder148,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-41%)3.7 g (400,00 kr. / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)20 ml (2.400,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo96,00 kr.Vejl. udsalgspris162,00 kr. (-41%)300 ml (320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo92,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-39%)250 ml (368,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårmaskefra 33,00 kr.25 ml (1.320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Dualsenses bond pro • Shampoofra 58,00 kr.Vejl. udsalgspris78,00 kr. (-26%)100 ml (580,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo91,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-39%)250 ml (364,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich glans Shampoo • Shampoo93,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-38%)250 ml (372,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårmaske120,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-41%)200 ml (600,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Definierende Crème • Stylingcreme113,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-41%)150 ml (753,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Hårkur189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion64,00 kr.Vejl. udsalgspris75,00 kr. (-15%)20 ml (3.200,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoofra 14,00 kr.30 ml (466,67 kr. / 1 l)