FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Roughman • Voks til hårfra 89,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-21%)50 ml (1.780,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Stylingsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris90,00 kr. (-28%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray ekstra stærk hårspray • Hårspray104,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-40%)300 ml (346,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Rodsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris90,00 kr. (-28%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture matterende paste • Voks til hårfra 94,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-17%)50 ml (1.880,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture tør sprayvoks • Hårgelé145,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-16%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Stylingcreme106,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-39%)75 ml (1.413,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls krølledefinerende hårgelé • Hårgelé102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyldegivende kontrollerende mousse • Moussefra 48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)75 ml (640,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Stylingspray121,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-35%)200 ml (605,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls høj glans Gel-voks • Hårvoks107,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-38%)100 ml (1.070,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray stærk hårspray • Hårsprayfra 47,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-16%)75 ml (626,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair og strukturspray • Balsamsprayfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)100 ml (1.990,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair og glansbalsam – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)75 ml (2.653,33 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hårstylingssæt325,00 kr.1 stk. (325,00 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellStylesign Kennelern rejsesæt • Hårstylingssæt197,00 kr.1 stk. (197,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray komprimeret fleksibel hårspray • Hårspray102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling udglattende balsam • Rynkecreme113,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-41%)100 ml (1.130,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume volumengivende glansmousse • Mousse114,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-34%)300 ml (380,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth BB Creme til lufttørring • Stylingcremefra 109,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-44%)125 ml (872,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hårsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris94,00 kr. (-31%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling daglig fønspray • Hårtørrerspray110,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-43%)200 ml (550,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling stylingspray til føn og tekstur • Stylingspray111,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-40%)200 ml (555,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling udglattende serum spray • Smoothing spray112,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-42%)100 ml (1.120,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellSprühgold • Hårsprayfra 48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)100 ml (480,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hårgeléfra 73,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-35%)75 ml (973,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth glansspray • Glanssprayfra 96,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-15%)75 ml (1.280,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definerende voks • Hårvoks113,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-35%)75 ml (1.506,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgelé105,00 kr.Vejl. udsalgspris177,00 kr. (-41%)150 ml (700,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Rodpudder213,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-15%)3.7 g (575,68 kr. / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Rodpudder148,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-41%)3.7 g (400,00 kr. / 10 g)
like productGoldwellStylesign Curls Definierende Crème • Stylingcreme113,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-41%)150 ml (753,33 kr. / 1 l)