FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 6 effekter • Hårserum189,00 kr.Vejl. udsalgspris212,00 kr. (-11%)100 ml (1.890,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60 sekunders hårkur – Ny formel • Hårkurfra 30,00 kr.20 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Hårplejesæt143,00 kr.1 stk. (143,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-behandling47,00 kr.30 ml (1.566,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-behandling145,00 kr.Vejl. udsalgspris181,00 kr. (-20%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-behandling172,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-20%)75 ml (2.293,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfra 102,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-40%)200 ml (510,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo99,00 kr.Vejl. udsalgspris162,00 kr. (-39%)300 ml (330,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo97,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-35%)250 ml (388,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Ultra Volume styrkende shampoo • Shampoo13,00 kr.30 ml (433,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-behandling45,00 kr.30 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair genopbyggende shampoo • Shampoo14,00 kr.30 ml (466,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo102,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-32%)250 ml (408,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårkurfra 58,00 kr.50 ml (1.160,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Farvegivende hårshampoo • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Dybderensende shampoo – Ny formel • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Bündelndes Shampoo - Neue Formulierung • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Fortykkende • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Anti-yellow • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo – Ny formel • Shampoofra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)100 ml (650,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Bond Pro Kräftigender Shampoo - Neue Formulierung • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair og strukturspray • Balsamsprayfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende serumspray • Leave-in-behandlingfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)100 ml (1.990,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende – Hårshampoo – Ny formel • Shampoofra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)100 ml (650,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Styrkende • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende conditioner • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Taming • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Anti-yellow • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Glans-serumspray • Hårserumfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende – Conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende spray • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Hurtigvirkende hårkur – Ny formel • Hårkurfra 50,00 kr.Vejl. udsalgspris58,00 kr. (-14%)50 ml (1.000,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Anti-hårtab serum – Ny formel • Leave-in-behandling247,00 kr.150 ml (1.646,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60 sek. plejekur – Ny formulering • Hårkurfra 58,00 kr.50 ml (1.160,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro 60 sekunders plejekur – Ny formel • Hårkur49,00 kr.Vejl. udsalgspris58,00 kr. (-16%)50 ml (980,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth 6 effekter • Hårserum189,00 kr.Vejl. udsalgspris212,00 kr. (-11%)100 ml (1.890,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Sekund-hårkur • Hårkurfra 189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz Serum Spray – Ny formulering • Hårserumfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz Shampoo – Ny formel • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects After-sun hair og body shampoo – Ny formel • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beskyttende spray • Leave-in-behandlingfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)