FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Roughman • Voks til hårfra 89,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-21%)50 ml (1.780,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 6 effekter • Hårserum189,00 kr.Vejl. udsalgspris212,00 kr. (-11%)100 ml (1.890,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 • Leave-in-behandlingfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Stylingsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris90,00 kr. (-28%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray ekstra stærk hårspray • Hårspray104,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-40%)300 ml (346,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60 sekunders hårkur – Ny formel • Hårkurfra 30,00 kr.20 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Hårplejesæt143,00 kr.1 stk. (143,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Rodsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris90,00 kr. (-28%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike product3 Tilgængelige farverGoldwellSoft Color • Hårfarvningfra 103,00 kr.Vejl. udsalgspris145,00 kr. (-28%)125 ml (824,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture matterende paste • Voks til hårfra 94,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-17%)50 ml (1.880,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture tør sprayvoks • Hårgelé145,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-16%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-behandling47,00 kr.30 ml (1.566,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Stylingcreme106,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-39%)75 ml (1.413,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-behandling145,00 kr.Vejl. udsalgspris181,00 kr. (-20%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls krølledefinerende hårgelé • Hårgelé102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-behandling172,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-20%)75 ml (2.293,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyldegivende kontrollerende mousse • Moussefra 48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)75 ml (640,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign vægtløs glansolie • Håroliefra 92,00 kr.Vejl. udsalgspris126,00 kr. (-27%)50 ml (1.840,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Stylingspray121,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-35%)200 ml (605,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls høj glans Gel-voks • Hårvoks107,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-38%)100 ml (1.070,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfra 102,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-40%)200 ml (510,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray stærk hårspray • Hårsprayfra 47,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-16%)75 ml (626,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo99,00 kr.Vejl. udsalgspris162,00 kr. (-39%)300 ml (330,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo97,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-35%)250 ml (388,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Ultra Volume styrkende shampoo • Shampoo13,00 kr.30 ml (433,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-behandling45,00 kr.30 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair genopbyggende shampoo • Shampoo14,00 kr.30 ml (466,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo102,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-32%)250 ml (408,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårkurfra 58,00 kr.50 ml (1.160,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Farvegivende hårshampoo • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Dybderensende shampoo – Ny formel • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Bündelndes Shampoo - Neue Formulierung • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Fortykkende • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Anti-yellow • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo – Ny formel • Shampoofra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)100 ml (650,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Bond Pro Kräftigender Shampoo - Neue Formulierung • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair og strukturspray • Balsamsprayfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende serumspray • Leave-in-behandlingfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration Fugtgivende hårshampoo – Ny formel • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)100 ml (1.990,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende – Hårshampoo – Ny formel • Shampoofra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)100 ml (650,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Styrkende • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration Fugtgivende conditioner – Ny formel • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende conditioner • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Taming • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)