FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Antiskæl • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Udglattende conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende conditioner – Ny formulering • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair og glansbalsam – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)75 ml (2.653,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Öl - Neue Formulierung • Hårolie151,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-30%)100 ml (1.510,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende spray – Ny formel • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Hovedbundsbalance og fugtgivende fluid • Hovedbundspleje128,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-45%)150 ml (853,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårkur189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro styrkende conditioner balsam • Balsamfra 33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam115,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-40%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 52,00 kr.Vejl. udsalgspris66,00 kr. (-21%)50 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampoofra 66,00 kr.Vejl. udsalgspris78,00 kr. (-15%)100 ml (660,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 122,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-40%)200 ml (610,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgelé105,00 kr.Vejl. udsalgspris177,00 kr. (-41%)150 ml (700,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam119,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-38%)200 ml (595,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 115,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-44%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Rodpudder213,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-15%)3.7 g (575,68 kr. / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam104,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-39%)200 ml (520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Shampoo98,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-35%)250 ml (392,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Rodpudder148,00 kr.Vejl. udsalgspris251,00 kr. (-41%)3.7 g (400,00 kr. / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)20 ml (2.400,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo96,00 kr.Vejl. udsalgspris162,00 kr. (-41%)300 ml (320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo92,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-39%)250 ml (368,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårmaskefra 33,00 kr.25 ml (1.320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Dualsenses bond pro • Shampoofra 58,00 kr.Vejl. udsalgspris78,00 kr. (-26%)100 ml (580,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo91,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-39%)250 ml (364,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich glans Shampoo • Shampoo93,00 kr.Vejl. udsalgspris150,00 kr. (-38%)250 ml (372,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårmaske120,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-41%)200 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Hårkur189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion64,00 kr.Vejl. udsalgspris75,00 kr. (-15%)20 ml (3.200,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoofra 14,00 kr.30 ml (466,67 kr. / 1 l)