FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 • Leave-in-behandlingfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-behandling47,00 kr.30 ml (1.566,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-behandling145,00 kr.Vejl. udsalgspris181,00 kr. (-20%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-behandling172,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-20%)75 ml (2.293,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfra 102,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-40%)200 ml (510,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-behandling45,00 kr.30 ml (1.500,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende serumspray • Leave-in-behandlingfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Styrkende • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration Fugtgivende conditioner – Ny formel • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Genopbyggende conditioner • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Anti-yellow • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende – Conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende spray • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Anti-hårtab serum – Ny formel • Leave-in-behandling247,00 kr.150 ml (1.646,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beskyttende spray • Leave-in-behandlingfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Udglattende conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende conditioner – Ny formulering • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende spray – Ny formel • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Hovedbundsbalance og fugtgivende fluid • Hovedbundspleje128,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-45%)150 ml (853,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro styrkende conditioner balsam • Balsamfra 33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam115,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-40%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls vægtløs fluid • Hårlotion111,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-42%)150 ml (740,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam119,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-38%)200 ml (595,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam104,00 kr.Vejl. udsalgspris170,00 kr. (-39%)200 ml (520,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)20 ml (2.400,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion64,00 kr.Vejl. udsalgspris75,00 kr. (-15%)20 ml (3.200,00 kr. / 1 l)