FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 52,00 kr.Vejl. udsalgspris66,00 kr. (-21%)50 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 122,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-40%)200 ml (610,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 115,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-44%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårmaskefra 33,00 kr.25 ml (1.320,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårmaske120,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-41%)200 ml (600,00 kr. / 1 l)