FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Roughman • Voks til hårfra 89,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-21%)50 ml (1.780,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture matterende paste • Voks til hårfra 94,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-17%)50 ml (1.880,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture tør sprayvoks • Hårgelé145,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-16%)150 ml (966,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls krølledefinerende hårgelé • Hårgelé102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls høj glans Gel-voks • Hårvoks107,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-38%)100 ml (1.070,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hårgeléfra 73,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-35%)75 ml (973,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definerende voks • Hårvoks113,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-35%)75 ml (1.506,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgelé105,00 kr.Vejl. udsalgspris177,00 kr. (-41%)150 ml (700,00 kr. / 1 l)