FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray ekstra stærk hårspray • Hårspray104,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-40%)300 ml (346,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray stærk hårspray • Hårsprayfra 47,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-16%)75 ml (626,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray komprimeret fleksibel hårspray • Hårspray102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hårsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris94,00 kr. (-31%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellSprühgold • Hårsprayfra 48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)100 ml (480,00 kr. / 1 l)