FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Anti-yellow • Balsamfra 104,00 kr.100 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Glans-serumspray • Hårserumfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende – Conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves Definerende spray • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair Hurtigvirkende hårkur – Ny formel • Hårkurfra 50,00 kr.Vejl. udsalgspris58,00 kr. (-14%)50 ml (1.000,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende • Shampoofra 150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Anti-hårtab serum – Ny formel • Leave-in-behandling247,00 kr.150 ml (1.646,67 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60 sek. plejekur – Ny formulering • Hårkurfra 58,00 kr.50 ml (1.160,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro 60 sekunders plejekur – Ny formel • Hårkur49,00 kr.Vejl. udsalgspris58,00 kr. (-16%)50 ml (980,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth 6 effekter • Hårserum189,00 kr.Vejl. udsalgspris212,00 kr. (-11%)100 ml (1.890,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Sekund-hårkur • Hårkurfra 189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz Serum Spray – Ny formulering • Hårserumfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris76,00 kr. (-14%)50 ml (1.300,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brillanz Shampoo – Ny formel • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects After-sun hair og body shampoo – Ny formel • Shampoofra 76,00 kr.100 ml (760,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beskyttende spray • Leave-in-behandlingfra 76,00 kr.50 ml (1.520,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Antiskæl • Shampoo150,00 kr.250 ml (600,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Udglattende conditioner – Ny formel • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende conditioner – Ny formulering • Balsamfra 170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair og glansbalsam – Ny formel • Hårcreme199,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-8%)75 ml (2.653,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Öl - Neue Formulierung • Hårolie151,00 kr.Vejl. udsalgspris216,00 kr. (-30%)100 ml (1.510,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume Styrkende spray – Ny formel • Leave-in-behandling179,00 kr.150 ml (1.193,33 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Hovedbundsbalance og fugtgivende fluid • Hovedbundspleje128,00 kr.Vejl. udsalgspris231,00 kr. (-45%)150 ml (853,33 kr. / 1 l)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hårstylingssæt325,00 kr.1 stk. (325,00 kr. / 1 pcs)
FAVESBegrænsetlike productGoldwellStylesign Kennelern rejsesæt • Hårstylingssæt197,00 kr.1 stk. (197,00 kr. / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray komprimeret fleksibel hårspray • Hårspray102,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-41%)150 ml (680,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam170,00 kr.200 ml (850,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårkur189,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-7%)200 ml (945,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling udglattende balsam • Rynkecreme113,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-41%)100 ml (1.130,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume volumengivende glansmousse • Mousse114,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-34%)300 ml (380,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth BB Creme til lufttørring • Stylingcremefra 109,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-44%)125 ml (872,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hårsprayfra 65,00 kr.Vejl. udsalgspris94,00 kr. (-31%)75 ml (866,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro styrkende conditioner balsam • Balsamfra 33,00 kr.30 ml (1.100,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling daglig fønspray • Hårtørrerspray110,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-43%)200 ml (550,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam115,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-40%)200 ml (575,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling stylingspray til føn og tekstur • Stylingspray111,00 kr.Vejl. udsalgspris185,00 kr. (-40%)200 ml (555,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling udglattende serum spray • Smoothing spray112,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-42%)100 ml (1.120,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 52,00 kr.Vejl. udsalgspris66,00 kr. (-21%)50 ml (1.040,00 kr. / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellSprühgold • Hårsprayfra 48,00 kr.Vejl. udsalgspris56,00 kr. (-14%)100 ml (480,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hårgeléfra 73,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-35%)75 ml (973,33 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampoofra 66,00 kr.Vejl. udsalgspris78,00 kr. (-15%)100 ml (660,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth glansspray • Glanssprayfra 96,00 kr.Vejl. udsalgspris113,00 kr. (-15%)75 ml (1.280,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definerende voks • Hårvoks113,00 kr.Vejl. udsalgspris173,00 kr. (-35%)75 ml (1.506,67 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårmaskefra 122,00 kr.Vejl. udsalgspris204,00 kr. (-40%)200 ml (610,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls vægtløs fluid • Hårlotion111,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-42%)150 ml (740,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgelé105,00 kr.Vejl. udsalgspris177,00 kr. (-41%)150 ml (700,00 kr. / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam119,00 kr.Vejl. udsalgspris193,00 kr. (-38%)200 ml (595,00 kr. / 1 l)